Ekrem BİROL KİMDİR..? . KURSLARIMIZ . TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ . SUALTI    DÜNYAMIZ

Gelin sualtı dünyasını hep birlikte keşfedelim. "Acaba bana uygun mu ... ?" Bilmediğimiz bir alana adım atarken hepimiz böyle hissederiz. Eğer kursa yatırım yapmadan önce dalışı denemeyi tercih edersiniz "Deneme Dalışını" deneyebilirsiniz.

Belli bir sorunuz varsa ve hızlı bir cevap arıyorsanız, "İletişim" bölümümüzden bizimle temasa geçip hertürlü sorunuz ile ilgili cevap alabilirsiniz.

Gelelim Temel Seviye Dalış Kursumuzun detaylarına. Öncelikle, dalışa sağlam bir eğitimle başlamak için doğru yerdesiniz. Eğlenceli ama bir yandan da dikkatle yapılması gereken bir hobiye başlarken, tüm kuralları öğrenmeli ve eksiksiz bir pratik eğitimden geçmelisiniz.

Genel olarak kurslarımız üç aşamadan oluşmaktadır...

1. Teorik Eğitim:
Bu aşama dershanede veya evden çalışma şeklinde tamamlanabilir. Sertifika almak için teorik bölümün tamamlanması (dershanede veya evde), kitaptaki bölümlerin sınav sorularının çözülmesi ve çözümlü sayfaların fotokopisinin eğitmene teslim edilmesi, sınavın %75 ve üzeri not ile tamamlanması gerekmektedir.

2. Sığ Su / Havuz Eğitimleri: Suda ilk pratik eğitimler havuz veya denizin havuza benzer (sığ, korunaklı) bölümlerinde tamamlanır. Burada sizden bundan sonra ki dalış hayatınız boyunca kullanacağınız bir takım su altı becerilerini yapmanız istenecektir. Bu beceriler hakkında "arşivimizdeki videoları" seyredip genel bir fikir sahibi olabilirsiniz.

3. Deniz Eğitimleri: Eğitimin önemli pratik aşaması olan deniz eğitimleri, sertifika almak için zorunludur. Deniz eğitimleri 4 deniz eğitim dalışını kapsar. Bu dalışları minimum 2 günde ve genellikle günde ikişer kez dalarak tamamlıyoruz.
Hem sığ su/havuz, hem de denizdeki pratik beceriler için sizden istenen performans gereklilikleri vardır. Bir beceriyi başarıyla tamamlayıp, tamamlayamadığınıza performans kriterlerine göre eğitmeniniz karar verir.
Kursun gerekliliklerini yerine getirip, tüm teorik ve pratik bilgi ve becerileri sergilediğiniz takdirde sertifika almaya hak kazanırsınız. Hem sizin güvenli ve keyifli dalışlar yapabilmeniz, hem de bizlerin mesleki ve vicdani huzuru açısından bu mümkün olamamaktadır. Lütfen böyle bir konuda ısrarcı olmayın. Bizler sizinle tekrar tekrar çalışmaya, farklı teknikler denemeye ve sizi başarılı kılmaya her zaman hazırız. Burada amacımız gönül rahatlığıyla, tüm dünyada uygulanan standartları sağlayan yetkin dalgıçlar yetiştirmektir.

Open Water Diver;
3.500,-TL + KDV
Advanced Open Water Diver;
3.500,-TL + KDV
Rescue Diver;
3.500,-TL + KDV
EFR (İlk Yardım) Diver;
2.000,-TL + KDV
Kuru Elbise Kursu;
2.000,-TL + KDV
Diver Propulsion Vehicle Kursu;
(DPV / Scooter) Diver;

2.000,-TL + KDV

Nitrox Diver;
2.000,-TL + KDV
Gaz Karışım Uzmanlığı(Nitrox);
2.000,-TL + KDV
Gaz Karışım Uzmanlığı(Trimix);
2.000,-TL + KDV
Deep Diver;
2.500,-TL + KDV
Rebreather Diver;
9.500,-TL + KDV
Advanced Rebreather Diver;
8.500,-TL + KDV

Şirinyalı Mah.Bağdatlı Cad.No:48 41800 Körfez - KOCAELİ/TÜRKİYE Tel:0532 2615656 E-posta: ekrem.birol@hotmail.com